KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14367497
nr 1436 7497
Sven Linder
(f. 1919), Sverige
Oljemålning, Signerad, Uppsala. Olja på duk, 23x44cm, yttermått inklusive ram: 39x60cm
Sven Linder, svensk bildkonstnär född i Uppsala 1919 .
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 6 december 2021
kl 20:29:46
6/12 19:18:30
100 kr
6/12 19:44:25